FansForum BG~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FansForum BG~


You are not connected. Please login or register

Кристина Агилера: Лейди Гага съсипа кариерата ми

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Мушки

Мушки
Администратор
Администратор

Кристина Агилера: Лейди Гага съсипа кариерата ми 0000011658-article
Кристина пее по сватби, вместо по концерти. Снимка: Gettyimages/Guliver
Свадата, за която ей сега ще ви разкажем, прилича повече на махленска драма, отколкото на отношения между две световно известни звезди.
От друга страна пък, единственото, което различава махленските свади от звездните такива е, че за вторите знаят всички, а за първите – само съседите.
И така, Кристина Агилера и Лейди Гага се хванаха за косите, образно казано.
Кристина се притеснява, че последният й албум не се продава добре, защото в него е заложила на визия, много близка до тази на Гага.
„Имам чувството, че феновете ми ме мислят за по-лека версия на Лейди Гага“, оплаква се Кристина.
Каквото и да говори Кристина, приликата й с Лейди Гага е безспорна. Можете да си припомните за какво става дума тук.
Освен това стана ясно, че Кристина се е видяла принудена да пее на частни партита, за да компенсира загубите от отмененото си турне.
Тя трябваше да обикаля Щатите това лято, но интересът към шоуто й беше пренебрежимо малък.
Според неназован източник Кристина пеела срещу хонорар от 400 000 долара на вечер, вместо исканите от нея над милион за изява.
От последния й албум са продадени само 200 хиляди копия.
През годините Лейди Гага и Кристина са си разменяли какви ли не обиди, завоалирани, разбира се, но сега тежката дума ще има публиката.
Ако трябваше да избирате между концерт на Кристина и Лейди Гага, къде щяхте да отидете?

https://fansforum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите