FansForum BG~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FansForum BG~


You are not connected. Please login or register

Историята на вашия nick

+6
. colorado sunrise
v.shadows
~Buub.
Chocolate Vampire
~ Enchanted
Мушки
10 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Историята на вашия nick  Empty Историята на вашия nick Нед Авг 08 2010, 02:15

Мушки

Мушки
Администратор
Администратор

Предполагам на всеки му е интересно да разбере откъде идва ника на другия ;)
Историята на вашия nick  238631

https://fansforum.bulgarianforum.net

2Историята на вашия nick  Empty Re: Историята на вашия nick Вто Авг 10 2010, 03:05

~ Enchanted

~ Enchanted
Още малко попиши...

Ами моя е от филма Омагьосана /Enchanted/.

3Историята на вашия nick  Empty Re: Историята на вашия nick Вто Авг 10 2010, 05:52

Chocolate Vampire


Още малко попиши...

Седя си в даскало преди английски.
Охх...яде ми се шоколад. И днеска ще ходя на компютри. Ще погледна още нещо вампирско. Даа. Аз съм чокълет вампайър. WTF? Chocolate vampire. Ама тва е голяма глупост.
Обаче после се замислих и реших, че ми харесва. И вече навсякъде се пиша Чокълет или Чокълет Вампайър.

http://chocolatereflections.blogspot.com/

4Историята на вашия nick  Empty Re: Историята на вашия nick Вто Авг 10 2010, 07:07

~Buub.

~Buub.
Напредващ

Ами последно време всички започнаха да ми викат Бубо и от тям Буб.

5Историята на вашия nick  Empty Re: Историята на вашия nick Вто Авг 10 2010, 18:20

v.shadows

v.shadows
Администратор
Администратор

v.shadows - "v" от Вера и "shadows" от мъжа ми m.shadows Историята на вашия nick  507261

6Историята на вашия nick  Empty Re: Историята на вашия nick Вто Авг 10 2010, 19:00

. colorado sunrise

. colorado sunrise
Още малко попиши...

Обичам изгревите,въпреки че съм прекалено мързелива да стана рано и да им се любувам.. та има една песничка на 3Oh!3-Colorado sunrise и ми хареса името и реших ника ми да е така.. Пък и в Колорадо е яко.

7Историята на вашия nick  Empty Re: Историята на вашия nick Съб Авг 14 2010, 21:22

vengeance_

vengeance_
Администратор
Администратор

Отт мъжа ми Zacky Vengeance, а и 'vengeance' е много яка думичка, а и се отнася доста за мен ;D

8Историята на вашия nick  Empty Re: Историята на вашия nick Нед Авг 15 2010, 18:20

glamorousBiach

glamorousBiach
Напредващ

Сегашният ми ник няма никаква история, просто ми хрумна, а и като се замисля имах няколко спречквания, от което едно момче ме нарече кучка, защото съм била безчувствена :д

9Историята на вашия nick  Empty Re: Историята на вашия nick Сря Авг 18 2010, 17:52

bangbang

bangbang
Нов приятел

Моят ник го измислих, докато се регистрирвах. Май се сетих за него от ''Beautiful, Dirty, Rich'' на Гага. happy

10Историята на вашия nick  Empty Re: Историята на вашия nick Пет Окт 08 2010, 21:44

Dhampir-babe♥

Dhampir-babe♥
Нов приятел

Пристрастена съм към поредицата "Академия за вампири". Оттам ... happy

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите